logo

O nas

MOTO-WAVE powstało w 2013 roku. Głównie za sprawą pasji osób tworzących firmę, oraz wizji właściciela w ciągu zaledwie 3 lat staliśmy się największą i najlepiej wyposażoną szkołą motorowodną w Polsce.

W czym możemy Ci pomóc?

Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę w świecie motorowodnym zapraszamy na szkolenie przygotowujące do zdania egzaminu na Patent Sternika Motorowodnego. Możesz być pewien, że wiedza oraz umiejętności które przekazujemy, okaże się wystarczająca do zdania egzaminu, a on sam przebiegnie obiektywnie w atmosferze poszanowania Twojej godności.

Jeżeli posiadasz posiadasz już patent a nie czujesz się zbyt pewnie za sterami zapraszamy na pływania doszkalające. Z reguły 2-3 godziny pływania pod okiem naszego instruktora na nowoczesnej motorówce dadzą Ci dużo więcej pewności siebie oraz uchronią przed stresującymi sytuacjami w przyszłości.

Jeżeli czujesz się już na siłach wypłynąć samodzielnie, możesz wynająć od nas motorówki zarówno na Zalewie Zegrzyńskim jak i na Mazurach.

Nasze motorówki stanowią idealne dopełnienie eventów dla firm organizowanych nad wodą.

 

Nasze szkolenia wyróżnia zarówno program  jak ich prowadzenia.

Program zakłada że główną część ćwiczeń teoretycznych wykonują Państwo w domu w miarę wolnego czasu. Twoja obecność ogranicza się do wzięcia udziału w ośmio godzinnym bloku teoretyczno – praktycznym oraz w egzaminie państwowym. W minimalnym wariancie może zostać to skomasowane do jednego dnia aczkolwiek sugerujemy, że lepszym rozwiązaniem jest poświęcenie na to weekendu, odbycie szkolenia w sobotę oraz samego egzaminu w niedzielę. Pracujemy na autorkich materiałach teoretycznych cieszących się pozytywną opinią Kursantów.

 

Poniżej możesz przeczytać kilka opinii naszych klientów gdyż to jest najlepszym zobrazowaniem jakości naszych usług:

Bardzo dziękujemy Tobie I Mariuszowi za kurs w czasie ostatniego weekendu. To była wspaniale przygoda i przeżycie inspirujące do dalszych wyzwań na wodzie. Pasja, z jaka prowadzisz wszystko związane ze szkoleniem jest zaraźliwa i powoduje, ze nabiera się ochoty na zdobywanie dalszej wiedzy i doświadczeń z Łodziami i wodą.

Ufamy, że do zobaczenia. Pozdrawiamy serdecznie Ciebie i Mariusza.

Daniel i Szymon

Świetne szkolenie. Super podejście do kursantów. Polecam. Jacek

 

Miałem przyjemność wyczarterować od Adama Baylinera 195, na Mazurach. Łódź naprawdę robi wrażenie zarówno swoim wyglądem, jak i mocą silnika. Jest zadbana, czysta, komfortowa. Silnik bez wątpienia spełnia najśmielsze oczekiwania – można poszaleć:). Pamiętajcie, że łódź to nie wszystko. Adam to świetna osoba. Konkretny, kontaktowy, posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie – rozmowa z Adamem to przyjemność. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Jestem bardzo zadowolony, polecam w 100%! Adam, dzięki i do zobaczenia na Zegrzu. Pozdrawiam.

Facebook

YouTube